Operator wycinarki wodnej/laserowej

Operator wycinarki wodnej/laserowej

Obowiązki
- obsługa wycinarki wodnej i/lub laserowej
- kontrola jakości wykonanego detalu
- opcjonalnie: pisanie prostych  programów na wycinarkę.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wycinarki wodnej i/lub laserowej
- dobra znajomość rysunku technicznego
- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnicy, wózka jezdniowego

Oferujemy 
- praca 1 zmiana (od pn.- pt.) w godz. 7-15, z możliwością nadgodzin w tygodniu roboczym i/lub w soboty
- umowa o pracę, system wynagradzania: godzinowy
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, ustalane po spotkaniu rekrutacyjnym
- bezpłatny dostęp do lekarzy-specjalistów (od pon. do pt.), pakiet socjalny (dofinansowanie przed świętami i do wypoczynku, dofinansowanie opłat - przedszkole/szkoła)
- bezpieczne i stabilne warunki pracy.

Chcesz lub potrzebujesz wiedzieć  więcej o nas? Zajrzyj na stronę www.promet-stal.pl

Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie:
- zadzwoń do nas - do kadr w godz. 8:00-16:00 pod numer 89 533 68 22,
- wyślij CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail,
WAŻNE: Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające w treści e-maila lub cv  poniższą klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

 

• Administratorem danych osobowych jest spółka Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe "PROMET-STAL" Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 73, 10-449 Olsztyn).
• Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowań rekrutacyjnych toczących się w spółce.
• Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych obejmujących imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązek prawny określony w art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy. Podanie powyższych danych jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
• W przypadku podania innych danych, podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda kandydata, zaś ich podanie jest nieobowiązkowe.
• Dostęp do Państwa danych osobowych mogą mieć w odpowiednim zakresie:
o upoważnieni pracownicy spółki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe "PROMET-STAL" Sp. z o.o.;
o podmioty współpracujące ze spółką Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe "PROMET-STAL" Sp. z o.o., obsługujące systemy informatyczne (np. pocztę e-mail), w których przetwarzane są Państwa dane osobowe.
• Państwa dane będą przetwarzane do roku od dnia ich przekazania. W razie wycofania zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych, dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
• Przysługuje Państwu prawo do:
o żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;
o cofnięcia zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia w siedzibie spółki lub wysłanie listu na adres spółki. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody;
o wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.
• W celu uzyskania szczegółowych informacji lub wniesienia żądań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą Państwo skontaktować się za pomocą adresu e-mail promet-stal@promet-stal.pl lub wysłać list na adres spółki.
• Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.

aplikuj na stanowisko