Elektryka/Automatyka przemysłowa

We współczesnym świecie, w obliczu stale postępującego rozwoju technicznego i automatyzacji procesów technologicznych, potrzebne są zaawansowane systemy sterujące. Nasza firma proponuje szeroki zakres usług w dziedzinie, jaką stanowi automatyka przemysłowa.

Doceniając ogromne znaczenie automatyzacji produkcji, oferujemy wykonanie i instalację systemu sterowania linią technologiczną w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Naszym celem jest zapewnienie usług terminowych i najwyższej jakości w różnych gałęziach przemysłu. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, jaką jest elektryka przemysłowa, gwarantujemy profesjonalne i rzetelne wykonawstwo oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów.

Proponujemy szafy sterownicze wykonane na bazie komponentów dostarczonych przez renomowanych producentów lub przez klienta. W zakres naszych działań wchodzą także instalacje maszyn i urządzeń, serwis układów sterowania, jak również pomiary elektryczne maszyn i urządzeń.

 
  • pomiary elektryczne
  • szafy sterownicze
  • automatyka, sterowanie  linii technologicznych
  • instalacje maszyn i urządzeń

 

Zadzwoń do nas +48 89 533 68 22
contact-phone
contact-question
contact-email