Mycie suchym lodem

Szybkość i efektywność procesu czyszczenia maszyn i urządzeń ma znaczący wpływ na koszty produkcji, ogranicza bowiem konieczne przestoje i przerwy w cyklu produkcyjnym. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, dobierając optymalną w danej sytuacji metodę czyszczenia.

Proponujemy między innymi czyszczenie suchym lodem, czyli dwutlenkiem węgla w postaci stałej, co jest sposobem szybkim, efektywnym i precyzyjnym, a zarazem nieinwazyjnym, bez konieczności demontażu linii produkcyjnych lub skomplikowanych urządzeń. Wykonujemy także czyszczenie za pomocą połączenia piaskowania i czyszczenia parą.

Czyszczenie linii technologicznych, maszyn i komponentów przez naszych pracowników oznacza bezodpadowy proces, nie pozostawiający żadnych substancji, które mogłyby dostać się do wnętrza urządzenia i jego elementów, działanie szybkie i skuteczne, brak konieczności demontowania urządzeń oraz redukcję kosztów.

   
  • połączenie  piaskowania i czyszczenia parą

 

  • czyszczenie komponentów ,  maszyn,  bez potrzeby demontowania

 

  • proces bezodpadowy, nie pozostawiający żadnych substancji które mogłyby dostać się do wnętrza urządzenia i jego elementów
 

 

Zadzwoń do nas +48 89 533 68 22
contact-phone
contact-question
contact-email